Jedinečné spojení výrobní firmy, historie a zábavy

Libor Witassek se dlouhodobě specializuje na oblast kybernetiky druhého řádu s zaměřením na řízení podniku jako živého organizmu. Absolvoval technickou kybernetiku na Vysokém učení technickém v Brně, mezinárodní marketing management na Univerzitě M.Kopernika v Toruni a MBA na Dominikánské univerzitě v Chicagu.

Začínal jako programátor analytik rozsáhlých ekonomických informačních systémů, podílel se na rozvoji systémů umělé inteligence. V roce 2004 působil jako poradce přední americké Wharton University of Pensylvania pro programy podnikání ve střední Evropě. V roce 2010 byl jmenován předsedou představenstva evropské poradenské skupiny Allied Consultants Europe e.V., působil jako transformační manažer v globálních korporacích GCE Group nebo VÍTKOVICE.

Je autorem metodiky LEAN LEADERSHIP®, která byla oceněna českou národní cenou kvality „Dobrá rada nad  zlato“ v roce 2010 Národním vzdělávacím fondem, British Council Praha a Nadací Tomáše Bati. Je autorem řady publikací na toto téma, které rovněž přednáší na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Libor je expertem na inovace a budování soustav podnikového řízení. S filozofií Lean Leadership pomohl již několika desítkám globálních firem, například Siemensu, Veluxu, Foxconnu nebo Johnson & Controls. Libor je držitelem řady manažerských ocenění, mj. v soutěžích Manažer roku 2012, Marketér roku 2011 a 2012 a Ceny za společenskou odpovědnost firem v Moravskoslezském kraji 2013. Je spoluzakladatelem konzultační společnosti DC VISION, partnerem v polské firmě Key Polska, partnerem Allied Consultants Europe se sídlem ve Stuttgartu a nezávislým podnikatelem v rámci investiční firmy IMPACTIVE.