Jedinečné spojení výrobní firmy, historie a zábavy

Aktivity

Vedle strojírenské výroby se zabýváme také pronájmy bytového fondu a dalšího nemovitého majetku, inovačním vzděláváním nebo cestovním ruchem.

Pronájmy bytového fondu a dalšího nemovitého majetku, inovační vzdělávání a cestovní ruch

Bytový fond spravujeme a pronajímáme prostřednictvím dceřiné společnosti STOS-BH, s.r.o. Tato společnost vlastní 11 bytových domů, respektive 132 bytů I. kategorie. Ve dvou bytových domech pronajímáme také nebytové prostory jako obchodní prostory pro drobné podnikání.

KONTAKT / BYTOVÝ FOND

Martin Zoufal
jednatel společnosti STOS – BH, s.r.o.

546 492 233
+420 777 917 613

  Nově zrekonstruovaný historický areál KUKLA slouží pro další podnikatelské aktivity společnosti. Zajímavé netradiční interiéry bývalého brownfieldu i exteriéry zábavního parku nabízíme zájemcům k využití pro společenské, kulturní nebo vzdělávací akce. Lze je doplnit o velmi žádané exkurze do výroby, zábavně-naučné programy s různou tématikou nebo požadované zajištění dopravy, gastronomie, nebo ubytování.

  Park Permonium® je „zábavní park s příběhem“ pro děti i dospělé nabízející aktivní poznání, zábavu i adrenalinové zážitky spojené s historií a technologií těžby černého uhlí.

  Těžní věž v naší správě. Nyní kulturní památka zpřístupněná turistům. Naleznete zde netradiční obřadní síň, muzeum oslavanských pověstí i kavárnu na otevřené terase s obří lanovkou.

  Unikátní multifunkční prostror zmodernizovaného černouhelného dolu připravený pro akce všeho druhu.
  6 000 m2 pro Vaše konference, školení, koncerty, výstavy, oslavy nebo svatby…

   

  KONTAKT / AREÁL KUKLA

  Gabriela Turinska
  Produktová manažerka

  546 492 219
  724 380 529